קרן הלוואות לעסקים

כל עסק קיים, או עסק חדש, זקוק לאשראי. מדובר בבקשה לגיטימית בתקופות שבהן העסק נקלע למשבר, אך בהחלט גם בתקופות של שגשוג וצמיחה או לצורך כניסת העסק לתחומים חדשים. בקשת האשראי יכולה להיות מגוף מוסדי כמו הבנקים, אך גם מגופים חוץ בנקאיים וקרנות שונות.

על מנת שהבנק או הגוף המממן אשר העסק פונה אליו יאשר את בקשת האשראי עבור העסק, הוא צריך להיות משוכנע שהכסף יוחזר לו. בנוסף, כדי לשכנע גוף מממן לסייע לעסק ולכבד את בקשת האשראי, יש לכלול בה ארבעה מרכיבים חשובים:

  • בעל העסק צריך להציג את עצמו ואת העסק שלו, האם מדובר בחברה בע"מ? האם זהו עסק חדש או לא? מהם רווחי החברה עד כה? וכו'.

  • יש לספר מהי מטרת ההלוואה, ולאיזו פעולה בדיוק הכסף מיועד.

  • יש להסביר כיצד העסק יוכל להחזיר את האשראי שקיבל, להראות לגוף המממן מהם הרווחים העתידיים הצפויים ועל כן את כושר ההחזר הנוכחי וכושר ההחזר הצפוי.

  • יש להציע לגוף המממן אלטרנטיבות נוספות להחזר הכסף, כלומר, להציג בטחונות לגבי אפשרויות פירעון אחרות לאשראי שיתקבל.

כל מנהל עסק יכול לגשת לגופים המממנים ולהציג בקשת אשראי אך לא תמיד הגופים מעוניינים לכבד את הבקשה ולסייע. לכל גוף מממן יש את התנאים והקריטריונים הספציפיים שלו, ולכן לא תמיד בקשות האשראי נענות בחיוב. על מנת להגדיל את הסיכויים לקבלת אישור לבקשת האשראי מומלץ לעסק לבנות תכנית עסקית הכוללת את ארבעת המרכיבים של בקשת האשראי בצורה מפורטת.

חברת גבע-אמיר פיננסים מתמחה בכתיבת תכניות עסקיות על ידי מיטב היועצים מתחום הכלכלה. צוות המומחים בחברה יודע בדיוק כיצד להציג את בקשת האשראי הנחוצה לעסק, ולאיזה גוף מממן כדאי לפנות. בעל העסק לא חייב להתמודד עם הגופים המממנים בעצמו - צוות המומחים שלנו מלווה את בעל העסק לאורך כל השלבים עד לקבלת האשראי הנחוץ.

הגיעה השעה לכתיבת תכנית עסקית מקצועית?

התקשרו עכשיו לשיחה עם יועץ מומחה 03-37370080

או פנו אלינו דרך הטופס המקוצר.

פוסטים קשורים

הצג הכול
השאר/י פרטים ונשמח לתת לך ייעוץ מקצועי

קיבלנו את הפרטים שלך! נחזור אלייך בהקדם

Financial Analyst
חיפוש לפי נושא
חשוב לדעת
עדכונים אחרונים
חיפוש לפי מילות מפתח
 

מובילים להצלחה

גבע אמיר פיננסים הינה חברת בוטיק ללקוחות עסקיים המתמחה במתן שירותיי יעוץ פיננסי וניהול פרוייקטים