תכנון אשראי

עסק חדש או עסק קיים הרוצה להתפתח קדימה צריך להיות כל הזמן עם "יד על הדופק" בעניין הכספים הנזילים שיש לו והאשראי שקיים ברשותו. על מנת למנוע מהעסק ליפול כלכלית, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם הוא תכנון האשראי בעסק, היות ובימינו כבר לא קל כמו בעבר לקבל הלוואות מהבנקים או להשיג אשראי בכל דרך שהיא.

כיש צורך לשמור שהעסק לא יחרוג מקו האשראי שלו ולכן חשוב מאוד לתכנן את האשראי כך שייכנס לחשבון העסק בדיוק בזמן. יש לתכנן מתי בדיוק נרצה שהכסף על הסחורה של העסק למשל ירד מהחשבון, ושבאותו הזמן ייכנס כסף אחר לחשבון (למשל כסף מהלקוחות או מבעלי המניות) ולא ייווצרו "בורות" בחשבון הבנק.

לעיתים קיימת גם אופציה לכסות "בורות" אלו שנוצרים בתזרים על-ידי הלוואות שנוכל לקחת מהבנק, חברות האשראי, קרנות כלשהן או גופים שונים אחרים.

בנוסף, על מנת לתכנן את האשראי בצורה הטובה ביותר רצוי להכין תכנית עסקית עם כל הפרמטרים הקיימים בעסק, כגון: התשלומים, הסחורה, המצב בשוק, ההון החוזר, האשראי וכו', וכך לעקוב טוב יותר אחרי כל פרט ופרט הקשור לעסק.

בחברת גבע-אמיר פיננסים ישנו צוות כלכלנים אשר יוכל לבנות עבורכם תכנית עסקית מדויקת שתעזור במעקב אחר האשראי העסקי שלכם בעסק, על מנת להביא את העסק לצמיחה ולשגשוג.

התקשרו עכשיו לשיחה עם יועץ מומחה 03-37370080

או פנו אלינו דרך הטופס המקוצר.

פוסטים קשורים

הצג הכול
השאר/י פרטים ונשמח לתת לך ייעוץ מקצועי

קיבלנו את הפרטים שלך! נחזור אלייך בהקדם

Financial Analyst
חיפוש לפי נושא
חשוב לדעת
עדכונים אחרונים
חיפוש לפי מילות מפתח
 

מובילים להצלחה

גבע אמיר פיננסים הינה חברת בוטיק ללקוחות עסקיים המתמחה במתן שירותיי יעוץ פיננסי וניהול פרוייקטים