עמוד הבית > השירותים שלנו > ניהול כספים

כספים

ניהול

ישנם סוגים שונים של אפשרויות מימון הנכללים תחת המונח אשראי עסקי: הלוואות חוץ בנקאיות, ניכיון צ'קים, הלוואות בנקאיות, מימון יבוא, הלוואות מזנין, הלוואות מובטחות, פקטורינג ועוד. לפני קבלת המימון המתאים עבור העסק, יש להתחשב במאפיינים שונים לסוגי המימון: מח"מ, ריביות, בטחונות, טווח לפדיון, עמלות ועוד.
 
כמו כן, ניהול הכספים ותזרים המזומנים של העסק מהווה מרכיב חשוב בהתנהלות העסקית השוטפת. ניהול הכספים צריך לכלול נתונים ומידע בזמן אמת, כלים לניתוח מצב העסק, תכנון פיננסי עתידי.
 

כל בעל עסק מעוניין שהעסק שלו ישמור על פעילות שוטפת תקינה, כדי שבסופו של דבר ניתן יהיה להביא לפיתוחו ולהרחבתו, ולכן יש להבין שיש צורך באופן מתמיד להשקיע בציוד והמלאי בעסק ובמימון ההון החוזר, וכל זאת, בעזרת גיוס מקורות מימון, אשראי וניהול כספי העסק. 

 

ישנם גופים שונים שניתן לגייס מהם אשראי לעסקים, כגון: בנקים, קופות גמל, קרנות, בנקים וגופים ציבוריים שונים. על מנת לקבל את המימון מהסוג המתאים ביותר לעסק, יש צורך להכיר את הגופים השונים, להבין את דרישותיהם וללמוד את "שפתם".

לחברת גבע- אמיר פיננסים צוות מומחים בעלי ניסיון של שנים רבות בגיוס אשראי לעסקים ובניהול הכספים של העסק שלך. צוות היועצים והכלכלנים בחברה יודעים לאתר את הגוף המתאים ביותר לקבלת אשראי עסקי עבור כל עסק, בהתאם ליכולות ההחזר, תחום העיסוק, מבנה העסק, הביטחונות שניתן להעמיד, ניתוח הדוחות הכספיים והתנהלות הכספים של העסק ועוד.

אפשרויות המימון

ישנם סוגים שונים של אפשרויות מימון הנכללים תחת המונח אשראי עסקי: הלוואות חוץ בנקאיות, ניכיון צ'קים, הלוואות בנקאיות, מימון יבוא, הלוואות מזנין, הלוואות מובטחות, פקטורינג ועוד. לפני קבלת המימון המתאים עבור העסק, יש להתחשב במאפיינים שונים לסוגי המימון: מח"מ, ריביות, בטחונות, טווח לפדיון, עמלות ועוד.
 
כמו כן, ניהול הכספים ותזרים המזומנים של העסק מהווה מרכיב חשוב בהתנהלות העסקית השוטפת. ניהול הכספים צריך לכלול נתונים ומידע בזמן אמת, כלים לניתוח מצב העסק, תכנון פיננסי עתידי.
 
לחברת גבע- אמיר פיננסים צוות מומחים בעלי ניסיון של שנים רבות בגיוס אשראי לעסקים ובניהול הכספים של העסק שלך. צוות היועצים והכלכלנים בחברה יודעים לאתר את הגוף המתאים ביותר לקבלת אשראי עסקי עבור כל עסק, בהתאם ליכולות ההחזר, תחום העיסוק, מבנה העסק, הביטחונות שניתן להעמיד, ניתוח הדוחות הכספיים והתנהלות הכספים של העסק ועוד.

ההמלצה שלנו...

לפני שלוקחים הלוואה - החלטה משמעותית בפני עצמה, כדאי להיעזר ביועץ פיננסי

שיידע להתאים את ההלוואה הנכונה ביותר עבור צרכי העסק שלך. גבע אמיר פיננסים מעניקה סיוע וליווי

בגיוס אשראי עבור העסק שלך וליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

זקוק להלוואה עבור העסק שלך?