קרן דרומה צפונה לעסקים

80% מהכנסות התעשייה בישראל מגיע מ-5% בלבד מהמפעלים בארץ. קרן דרומה צפונה לעסקים שמו להם למטרה לשנות זאת ע-ידי עזרה למפעלים קטנים ובינוניים בגליל ובנגב. הקרן עוזרת למפעלים להתפתח ובכך לחזק את התעסוקה והכלכלה באזורים אלו ואת ההכנסות למדינה.

יעל נובי במדבר הנגב

אחת הבעיות המרכזיות של מפעלים באזורים אלו היא מצוקת האשראי ונגישות נמוכה להשגת הלוואות משמעותיות שיביאו לשינוי וצמיחה. דרומה צפונה מטפלת בבעיה זו בדיוק. בעיה זו יוצרת פערים בידע, ביכולות ובניהול ולכן לקרן יש מגוון רחב של מלווים מקצועיים תחומי השיווק, שיווק בינ"ל, מכירות, פיתוח עסקי, חדשנות ועוד, העוזרים למפעלים לפי הצורך.

איך?

התכנית תעזור למפעלים על-ידי מימון, עזרה, ניהול, מנטורינג, הכשרה מקצועית ונטוורקינג. התכנית תעזור בעיקר למפעלי ייצור וייצוא, עם מחזור שנתי של מינימום 5 מליון ש"ח ועד 100 מליון ש"ח ועם מינימום של 10 עובדים. העסק נדרש להעמיד כנגד ההלוואה ביטחונות מטריאליים בשיעור של עד 40% מסך ההלוואה (שעבוד ציוד או נכסים אחרים, פיקדונות כספיים וכדומה). בנוסף, על הבעלים לחתום על ערבות אישית על מלוא הסכום.

איפה?

דרומה – כל הנגב, אשקלון, קריית מלאכי, קריית גת, באר שבע, שדרות, נתיבות, אופקים, דימונה, ירוחם, ים המלח, ערבה, אילת וכל מה שביניהם.

צפונה – גליל, העמקים, הגולן, סביב עכו (למעט חיפה), נהריה, מעלות, כרמיאל, שפרעם, יקנעם, נצרת, עפולה, בית שאן, טבריה, קריית שמונה, קצרין ועוד.

נכון להיום הקרן תומכת ביותר מ- 500 מפעלים ועסקנים יצרניים בגליל ובנגב במגוון כלים ניהוליים ובמתן הלוואות בסכום קרוב ל – 750 מליון ש"ח.

אז אם לא שמעתם עדיין על קרן דרומה צפונה לעסקים, אל תהססו להשאיר לנו פרטים ואנחנו בחברת גבע אמיר פיננסים נבדוק את זכאותכם כולל שיחת ייעוץ בחינם.

בעל מפעל בנגב?

התקשרו עכשיו לשיחה עם יועץ מומחה 03-37370080

או פנו אלינו דרך הטופס המקוצר.

פוסטים קשורים

הצג הכול
השאר/י פרטים ונשמח לתת לך ייעוץ מקצועי

קיבלנו את הפרטים שלך! נחזור אלייך בהקדם

Financial Analyst
חיפוש לפי נושא
חשוב לדעת
עדכונים אחרונים
חיפוש לפי מילות מפתח
 

מובילים להצלחה

גבע אמיר פיננסים הינה חברת בוטיק ללקוחות עסקיים המתמחה במתן שירותיי יעוץ פיננסי וניהול פרוייקטים