קרן להלוואות ללא ריבית

האגודה להלוואות ללא ריבית נותנת הלוואות ללא ריבית לישראלים עובדים מהשכבות החלשות וממעמד הביניים ומסייעים לעסקים קטנים המתמודדים עם קשיים כלכליים.

מזה 26 שנים מעניקה האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית ע"ר (IFLA) הלוואות לעסקים ממגון תחומים, ובכך מסייעת להם להתפתח ולהתקדם.

האגודה מהווה את הארגון היהודי הגדול בעולם למתן הלוואות ללא ריבית, ומאז הקמתה, העניקה הלוואות בסדר גודל של מיליארד שקלים לעשרות אלפי עסקים קטנים שנאבקים על קיומם.

פעילותה המוצלחת של האגודה הביאה לעלייה משמעותית בכמות מבקשי ההלוואות שמבינים כי יש להם את האפשרות לקבל סיוע אמיתי, בלי אותיות קטנות ובלי כוכביות!

האגודה מציעה 3 מסלולי הלוואות מרכזיים:

  1. מסלול לפתיחת עסק חדש או להרחבת עסק קיים - מיועד כדי לקדם פרויקט מתוכנן כמו: רכישת ציוד, שיפוצים, שיווק, רכישת רכב מסחרי או השקעות אחרות הקשורות ישירות בהקמת עסק חדש.

  2. מסלול להון חוזר - מיועד לשפר את המחזור החודשי של העסק, כגון: התמודדות עם בעיות אשראי-ספקים או שוטף פלוס, בעיות נזילות זמניות.

  3. מסלול מהיר לכל מטרה - יש להציג הוכחה להכנסה של לפחות 3,000 ש"ח לחודש ממוצע ב-12 החודשים האחרונים וותק של שנה במקום העבודה הנוכחית.

קריטריונים להגשת בקשה:

  • ההלוואות מיועדות לעסקים קטנים בעלי מחזור חודשי הקטן מ 150,000 ש"ח.

  • גיל המועמד 67-22.

  • גובה ההלוואה יהיה עד 150,000 ש"ח.

  • כל עסק חייב להגיש תכנית עסקית כחלק מהבקשה.

  • כל מועמד בעל חשבון בנק מוגבל בעבר יצטרך לחכות שנה ממועד הסרת ההגבלה. כל מי שבעבר פשט רגל או שיש לו תיק פתוח בהוצאה לפועל, או עם רישום שלילי נגדו במערכת הבנקאות, לא יוכל לקבל הלוואה או לחתום בתור ערב.

ניהול העסק כבד עליך?

התקשרו עכשיו לשיחה עם יועץ מומחה 03-37370080

או פנו אלינו דרך הטופס המקוצר.

פוסטים קשורים

הצג הכול
השאר/י פרטים ונשמח לתת לך ייעוץ מקצועי

קיבלנו את הפרטים שלך! נחזור אלייך בהקדם

Financial Analyst
חיפוש לפי נושא
חשוב לדעת
עדכונים אחרונים
חיפוש לפי מילות מפתח
 

מובילים להצלחה

גבע אמיר פיננסים הינה חברת בוטיק ללקוחות עסקיים המתמחה במתן שירותיי יעוץ פיננסי וניהול פרוייקטים