תמהיל אשראי

אחד הדברים החשובים ביותר לעסקים בצמיחה או עסקים הנתקלים בקשיים הוא מימון. העסקים שנמצאים בצמיחה זקוקים למימון על מנת להמשיך לשגשג, להתרחב או אפילו לפתוח את העסק לתחומים חדשים ואף לקהלי יעד חדשים, ואילו העסקים הנמצאים בקשיים זקוקים למימון על מנת "להציל" את העסק מפשיטת רגל, לטפל בבעיות הכלכליות הקיימות בחברה ולנסות לחזור לצמיחה מחודשת ורווחיות.

כדי שהעסק יתפקד בצורה נכונה ויצליח לממש את מטרותיו ויעדיו עליו לתכנן את צעדיו הכלכליים היטב. לשם כך, נחוצה בקרה תמידית על תמהיל האשראי של העסק. יש צורך לבצע ניתוח תמהיל אשראי הקיים כבר כיום, וגם לבנות תמהיל אשראי רצוי, אשר תומך בהשגת רווחים כספיים ובצמיחתו של העסק.

תמהיל אשראי טוב הוא למעשה פיזור נכון של סך כל המקורות הכספיים השייכים לעסק. מדובר הן בכספים של בעל העסק אותם הוא משקיע והן בכספים המתקבלים למימון העסק מבנקים, לקוחות או מקורות מימון נוספים כמו קרנות סיוע ועוד.

דרך נוספת לחלוקת תמהיל האשראי היא אשראי לזמן ארוך, כגון הלוואות שונות לטווח ארוך, או אשראי לזמן קצר לדוגמא ניכיון צ'קים, מסגרות אשראי ועוד. בימינו לא קל לקבל מימון המתאים לעסק מגופים בנקאיים או חוץ בנקאיים.

חברת גבע-אמיר פיננסים מתמחה במתן פתרונות מימון אטרקטיביים. צוות הכלכלנים של החברה בוחן את מצב תמהיל האשראי של העסק, בונה תכנית עסקית ומייעד לכל עסק את הפתרון הספציפי עבורו בהתאם ליעדים שהעסק הציב לעצמו.

בעל עסק, איך תמהיל האשראי שלך?

התקשרו עכשיו לשיחה עם יועץ מומחה 03-37370080

או פנו אלינו דרך הטופס המקוצר.

פוסטים קשורים

הצג הכול
השאר/י פרטים ונשמח לתת לך ייעוץ מקצועי

קיבלנו את הפרטים שלך! נחזור אלייך בהקדם

Financial Analyst
חיפוש לפי נושא
חשוב לדעת
עדכונים אחרונים
חיפוש לפי מילות מפתח
 

מובילים להצלחה

גבע אמיר פיננסים הינה חברת בוטיק ללקוחות עסקיים המתמחה במתן שירותיי יעוץ פיננסי וניהול פרוייקטים